ŠOU U ZAGREBU

Pogledajte cure koje su protresle Kutiju šibica

28.11.2011 u 15:03

Vjerojatno se dosad nije dogodilo da se na Kutiju šibica prijavi ekipa sastavljena samo od djevojaka, a Office shoes je upravo takva ekipa. Suparnicima iz momčadi Ludnica nije baš bilo lako...

Malonogometna ekipa Office shoes dobrano je prodrmala prestižno natjecanje u legendarnoj Kutiji šibica. Ne, nije riječ o tome da je neki autsajder izbacio grandioznog favorita, čak ni o tome da je postignut rekord kakav se ne pamti, recimo u broju zabijenih ili primljenih golova, nego je riječ o ekipi sastavljenoj isključivo od djevojaka, a koje su se, igrom slučaja, suprotstavile momčadi Ludnice.

Djevojke su se prvo slikale i napravile pravi mali fotosession, a zatim itekako prodrmale suparnike koji su stigli do pobjede tek u posljednjih pet minuta utakmice. Iva Batel je vodila svoju ekipu prema senzaciji, golmanica Milena Maras je izvrsno branila, no Ludnica je na kraju ipak pobijedila 7:5, iako je tek koju minutu prije kraja Office shoes vodio 5:4.