Podjednako prvo poluvrijeme u Koprivnici. Obje momčadi su imali svoje prilike ali, Slaven je poveo prekrasnim golom Crnca u 37. minuti. U nastavku Farmaceuti su se organizirano branili u uspjeli su sačuvati prednost i uzeti velika tri boda

SLAVEN BELUPO: Marković - Martinaga, Christopoulos, Božić, Tepšić - Kvržić, Marina, Mudražija - Crnac, Branšteter, Hoxha

VARAŽDIN: Zelenika - J.Stanić, Pellumbi, Jelenić, Urata - Kolarić, Elezi, Teklić, M.Stanić - Herrera, Brodić

• +5
Slaven Belupo - Varaždin (10. kolo SuperSport HNL-a) Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još pet minuta sudačke nadoknade

• 76’

Varaždin drži posjed i pokušava naći rupu u obrani, ali Belupo se organizirano brani

• 65’

Još jedna dobra prilika za Varaždin! Brodić se lijepo iz okreta okrenuo za udarac koji je otišao malo pored gola

• 58’

Perić mijenja Herreru

• 54’

Mudražija je pucao s distance i lopta je otišla daleko preko gola

• 46’

Mijenjaju gosti, Brekalo ulazi umjesto Urate

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Kraj prvog poluvremena

• 43’

Kakva prilika za Varaždin! Elezi je ispratio ubačaj i s peterca je pucao glavom, ali Marković je odlično obranio