bundesliga

Pjaca ne igra, Schalke pobjeđuje; Jedvaj igra, Bayer - gubi

25.02.2018 u 20:39

U 24. kolu Bundeslige Bayer Leverkusen je na domaćem terenu izgubio od Schalkea 2:0, s tim da su 'apotekari' od 38. minute imali igrača manje, jer je veznjak Dominik Kohr u 38. minuti dobio crveni karton...

Hrvatski napadač Marko Pjaca ostao je na klupi za pričuve Schalkea, a golove za goste zabili su Guido Burgstaller (11) i Nabil Bentaleb (89 iz penala).

Za Leverkusen je hrvatski branič Tin Jedvaj igrao do 71. minute.

Posljednjeplasirani Köln priredio je iznenađenje pobijedivši u gostima Red Bull Leipzig 2:1.

Za Köln je loše krenulo jer su domaćini već u 5. minuti poveli golom Jean-Kevina Augustina. No, u posljednjih 20 minuta Köln je napravio preokret. Vincent Koziello u 70. minuti donosi izjednačenje, a Leonardo Bittencourt u 77. minuti zabija za pobjedu Kölna.