TRPAO GDJE JE STIGAO

Petrić zabio najčudniji hat-trick ikada

27.10.2010 u 22:12

U susretu drugog kola njemačkog nogometnog Kupa Eintracht Frankfurt je deklasirao HSV 5:2, a hrvatski reprezentativac Mladen Petrić zabio je tri gola, dva u suparničku, ali jedan i u mrežu HSV-a

Domaćin je poveo 2:0 golovima Caioa (13) i Gekasa (21). Petrić je smanjio u 23. minuti, međutim Eintracht je uzvratio s još dva gola, a strijelci su bili Gekas (45) i Petrić u vlastitu mrežu u 65. minuti. Hrvatski napadač se donekle iskupio dvije minute kasnije smanjivši na 2:4, no sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Halil Altintop golom iz jedanaesterca u 87. minuti.

Hoffenheim je od 39. minute igrao bez isključenog Vedada Ibiševića, no uspio je golom Ba u 63. minuti pobijediti drugoligaša Ingolstadt 1:0. Hrvatski reprezentativac Josip Šimunić nije bio u sastavu domaće momčadi.

Drugoligaš Alemannia Aachen je priredio iznenađenje porazivši lidera Bundeslige Mainz 2:1.

Eintracht - HSV 5:2