lako protiv Kölna

Perišić ponovo zabio, Lewandowski nastavlja trpati, Bayern uvjerljiv

21.09.2019 u 17:34

U 5. kolu Bundeslige nogometaši Bayerna uvjerljivo su s 4:0 pobijedili ove subote na Allianz Areni Köln te tako zadržali priključak s vodećim momčadima u Njemačkoj...

Nakon remija protiv Leipziga, Niko Kovač i njegova družina vratili su se pobjedničkim navikama u Bundesligi ove subote.

Bayern je u dvoboju s Kölnom ušao kao apsolutni favorit i to je i potvrdio na travnjaku Allianz Areni. Robert Lewandowski zabio je u 3. i 48. minuti te tako došao već na devet postignutih golova u njemačkom prvenstvu ove sezone, a treći pogodak za Bavarce postigao je Coutinho iz penala u 66. minuti.

Ivan Perišić koji je svoj prvijenac zabio krajem kolovoza protiv Mainza upisao se i ovaj put u listu strijelaca, golom u 73. minuti za konačnih 4:0.

Bayern je ovom pobjedom preskočio Freiburg koji je remizirao s Augsburgom, a utakmicu manje ima Borussia Dortmund, a Leipzig je pobjedom kod Werdera zadržao vodstvo...