GAMBRINUS LIGA

Pamiću 90 minuta u sedmoj uzastopnoj pobjedi Sparte

19.09.2011 u 21:42

Hrvatski nogometni reprezentativac Manuel Pamić odigrao je na poziciji lijevog braniča svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi praške Sparte nad Banikom iz Ostrave 2-0 u ogledu 7. kola Gambrinus lige

Rezultat je očekivan. Sparta je ovom pobjedom zadržala maksimalni učinak u prvensvu, te sada ima sedam bodova prednosti pred Liberecom na drugom mjestu. Banik je, pak, posljednji na ljestvici sa samo jednim bodom.

Pogotke za Spartu postigli su Grajciar u 3. i Kweuke u 85. minuti. Domaćini su od 44. minute igrali bez isključenog Vaclava Sverkoša, najpoznatijeg igrača Banika, koji se ove sezone vratio u taj klub, u kojem je i počeo karijeru...