POGLEDAJTE SVE GOLOVE

Osijek u Gradskom vrtu upisao važne bodove protiv Gorice; gostima nije pomogao ni fenomenalan pogodak Lovrića

17.06.2020 u 23:19

Kompletirano je 29. kolo Hrvatski Telekom Prve lige. U srijedu je u Gradskom Vrtu Osijek svladao Goricu 2:1

Prvo poluvrijeme je donijelo inicijativu domaćina, dok je Gorica igrala s pojačanom obranom. Osijek je došao u vodstvo u 35. minuti, Ndockyt je odlično asistirao Mariću na desnu stranu šesnaesterca, a prvi strijelac HT Prve lige je mirno prihvatio loptu krenuo prema Kahlini i iskusno desnom nogom 'potkopao' loptu koja je završila u mreži.

Na početku drugog poluvremena Gorica je imala odličnu priliku, Čabraja je prošao Silvu i ubacio loptu u sredinu koju je 'zakačio' domaći igrač Škorić, a ona se na kraju od lijeve vratnice odbila u teren.

• +3
NK Osijek - NK Gorica, 29. kolo HT Prve lige, 2019/20. Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL

Osijek je povećao prednost u 56. minuti! Kleinheisler je proigrao Bočkaja na lijevoj strani kaznenog prostora, uslijedio je snažan udarac kojega je Kahlina uspio obraniti, na na odbijenu loptu prvo je natrčao Marić, ali nije uspio pucati, no u blizini se našao Žaper koji je iz blizine postigao pogodak.

U sudačkoj nadoknadi Gorica je smanjila sjajnim pogotkom Lovrića koji je neobranjivo pogodio sa 18 metara. Lopta je završila u lijevom kut unemoćnog Ivušića.

Pred 1.833 gledatelja susret je u Gradskom vrtu sudio Zebec.

Zahvaljujući današnjoj pobjedi Osijek se učvrstio na petom mjestu ljestvice sa 49 boda koje vodi u Europu, dok je Gorica ostala na šestom mjestu sa 39 bodova.

Nogomet se vraća na MAXtv! Napokon opet možemo uživati u nogometu s domaćih terena uz Arenasport kanale. Sada je pravo vrijeme da odaberete MAXtv, zbog vrhunske slike u HD kvaliteti. Ponudu potražite na hrvatskitelekom.hr.

HT Prvu ligu možete gledati i u dresu omiljenog kluba koji vam poklanja Hrvatski Telekom, a kako do dresa možete pročitati OVDJE.

Najvažnije da se nogomet vraća iako bez gledatelja na stadionima no zato su tu televizijski ekrani. Podsjećamo, sve utakmice Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.