BAYERNOV DŽOKER

Olić: Mislio sam da nećemo pobijediti

21.04.2010 u 22:55

Hrvatski dvojac u Bayernu Olić i Pranjić započeo je utakmicu protiv Lyona, no Olić je zamijenjen na poluvremenu, dok je Pranjić odigrao vrlo dobrih 60 minuta. Nakon utakmice obojica su bila zadovoljna rezultatom i tom minimalnom pobjedom

Ivica Olić bio je žrtva strategije trenera Bayerna Van Gaala koji ga je izvadio u poluvremenu i umjesto njega na teren poslao defanzivca Timoščuka. Nakon teško izborene pobjede nad Lyonom Olić je bio više nego zadovoljan.

'Apsolutno sam zadovoljan, zapravo prezadovoljan, pogotovo nakon prvog poluvremena i crvenog kartona. Mislio sam da nećemo izdržati i pobijediti. Iskoristili smo to što su i oni dobili crveni karton. Bili smo bolja momčad i idemo s pozitivnim rezultatom u Lyon. U prvih pola sata smo imali dobre šanse, mogli smo bolje realizirati prilike, ali nismo. Ipak, valjda reći da smo dominirali većim dijelom utakmice. Moramo biti prezadovoljni pobjedom 1:0.'

I Danijel Pranjić je nakon pobjede nad Lyonom bio zadovoljan:

'Bilo je teško na početku, ali smo se u svlačionici dogovorili da skupimo redove. Ključ je bio njihov crveni karton. Šteta što je završilo samo 1:0, ali moramo biti zadovoljni. Gdje god igramo mi damo pogodak, pa zašto ne i u Lyonu. Ivica i Robben su uvijek opasnost za protivnička vrata i nadamo se da ćemo se plasirati u Madrid, u finale.'