NOVA UTAKMICA

'Old Firm' završio bez pobjednika

06.02.2011 u 16:47

U susretu osmine finala Škotskog FA kupa Glasgow Rangers i Celtic su odigrali 2:2, pa će o pobjedniku odlučivati nova utakmica

Glasgow Rangers je poveo već u trećoj minuti sjajnim pogotkom mladog Nessa, ali gosti su uzvratili u 16. minuti preko Commonsa. Domaćin je do druge prednosti stigao u 41. minuti. Vratar Foster dobio je crveni karton zbog prekršaja na Naismithu u kaznenom prostoru, a Whittaker je realizirao jedanaesterac za 2:1.

No, gosti se nisu predali. S desetoricom su stigli do novoga izjednačenja, jer je u 65. minuti precizan bio Brown. U 76. minuti Rangersov igrač Naismith dobio je crveni karton pa su snage na travnjaku bile poravnate.

No, mreže se više nisu tresle pa će se za prolaz igrati nova utakmica.

Za Rangerse je od početka igrao hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić, i to vrlo dobro, da bi u 76. minuti bio zamijenjen.