ht prva liga - 16. kolo

Novi trener Hajduka krenuo pobjedom, no s druge strane bio je skromni Rudeš

01.12.2018 u 19:26

Nakon smjene Zorana Vulića te imenovanja Siniše Oreščaninom šefom struke, Hajduk je stigao do pobjede 4:1 kod Rudeša u Kranjčevićevoj ulici

Hajduk je bez problema pobijedio na gostovanju kod Rudeša, a konačnih 4:1 potvrđuju dominaciju splitske momčadi.

Doduše, protiv Rudeša, koji je u 15 dosadašnjih kola skupio tek dva boda, ništa drugo se nije ni očekivalo. A još kada je u sedmoj minuti Obanor zabio auto-gol, bilo je samo pitanje koliko će Hajduk još zabiti.

Izvor: Društvene mreže

Raspoložen za igru bio je Mijo Caktaš, koji je istom suparniku već zabio dva gola, s time da u međuvremenu nije poentirao ni jednom, a najskuplji igrač splitske momčadi zabio je za 0:2 u 24. minuti.

U drugom dijelu, u 64. minuti Caktaš je asistirao Brazilcu Jairu za 0:3, a isti igrač zabio je i četvrti gol za Hajduk.

• +8
Hrvatski Telekom Prva liga, 16. kolo, NK Rudeš Zagreb - HNK Hajduk Split Izvor: Pixsell / Autor: Slavko Midzor/PIXSELL

Počasni pogodak za domaćine, u 82. minuti, iz tek drugogo uradca preka golu Hajduka, zabio je Tomičić.