POSTAJE LI ZANIMLJIVO?

Novi kiks Borussije, Kaiserslauternu bod

12.02.2011 u 21:16

U dvoboju 22. kola Bundeslige Kaiserslautern i vodeća Borussia Dortmund su igrali 1:1. Iako još uvijek imaju golemu prednost žuti iz Dortmunda su u lošoj formi a Bayern je uhvatio pobjednički ritam

Sve je odlučeno u zadnjim minutama, prvo je Sven Bender doveo goste u vodstvo, pa je Borussia ostala bez isključenoga Srđana Subotića, da bi bod domaćinu donio spektakularnim udarcem Čeh Jan Moravek u zadnjoj minuti. Kod domaćina su cijelu utakmicu odigrali hrvatski reprezentativci Srđan Lakić i Ivo Iličević.

Borussiji je to drugi remi zaredom, ali i dalje imaju velikih 10 bodova prednosti.

Prvak Bayern nastavio je s nizom pobjeda svladavši kod kuće Hoffeinheim s 4:0, dok je Mladen Petrić svojim pogotkom donio HSV-u pobjedu kod Wolfsburga (1:0).

Petrić je pobjednički zgoditak postigao u 33. minuti iz kaznenog udarca, a igrao je cijelu utakmicu, dok u sastavu Wolfsburga nije bilo Marija Mandžukića.

Bayern je u najjačem sastavu demolirao Hoffenheim, za koji je do 77. minute igrao Boris Vukčević, a od 46. Josip Šimunić. Danijel Pranjić je igrao cijelu utakmicu za Bavarce koji su stigli već na treće mjesto.

Bayer je zadržao drugo mjesto pobjedom kod Eintrachta u Frankfurtu (0:3), St.Pauli je kod kuće slavio protiv posljednje Borussie Moenchengladbach s 3:1, a Schalke je slavio protiv Freiburga s 1:0.