PORAZ ZA PORAZOM

Nova blamaža Liverpoola, drugoligaš 'redse' izbacio iz FA kupa

28.01.2017 u 17:14

U samo tri dana Liverpool je doživio dva velika poniženja, prvo je ispao os Southamptona u polufinalu Liga kupa, a danas ga je iz FA kupa izbacio drugoligaš Wolverhampton

Nema kraja mukama Jürgena Kloppa, njegov Liverpool u 2017. ima samo jednu jedninu pobjedu (protiv četvrtoligaša!). Nakon što je u srijedu na Anfieldu Southampton slavio 1:0 u polufinalu Liga kupa, 'redsi' su pred svojim navijačima pobrali novi šamar.

Drugoligaš Wolverhampton pobijedio je 2:1 te je Liverpool u samo tri dana ispao i iz drugog kup natjecanja, sada iz FA kupa već u 4. kolu!

Gosti su poveli već u prvoj minuti utakmice golom Stearmana, na 2:0 povisio je Weimann u 41. minuti, a Liverpool je uspio smanjiti tek u 86. minuti preko Origija.

Liverpool je tako prvi put nakon listopada 2012. povezao tri domaća poraza, a Wolverhampton se u 5. kolo FA kupa plasirao prvi put od 2008. godine. 'Redsi' su ove godine odigrali osam utakmica, imaju samo jednu pobjedu, četiri poraza i tri remija...