ni haaaland mu nije pobjegao

Nogometni svijet impresioniran Daviesovom brzinom, a komentar Romelua Lukakua apsolutni je hit

26.05.2020 u 20:57

Nogometaši Bayerna prekrasnim golom Joshue Kimmicha pobijedili su Borussiju 1:0 te su šest kola prije kraja njemačke Bundeslige, otišli na velikih sedam bodova prednosti.

Aktualni njemački prvak Bayern napravio je veliki korak ka osvajanju novog, 30. naslova, a osmog zaredom, minimalnom 1:0 (1:0) pobjedom na gostovanju kod najbližeg pratitelja Borussije iz Dortmunda u dvoboju 28. kola Bundeslige.

Tri boda za Bayern osigurao je Joshua Kimmich sjajnim lobom sa 20-ak metara kojim je prebacio Romana Bürkija na domaćim vratima u 43. minuti.

Prije nego su Bavarci došlu u vodstvo, izglednu priliku imali su i domaćini. A u njoj je bio, naravno, Erling Haaland. No, u toj 33. minuti pozornost je privukao Kanađanin Alphonso Davies, koji je u nevjerojatnom šprintu stigao do Norvežanina i uzeo mu loptu.

Tu njegovu brzinu komentirali su mnogi, a posebno dojmljiv bio je istup Romelua Lukakua.