MANJE OD MINUTE...

Niti munjeviti Frank Lampard nije spasio svoj City

03.10.2015 u 13:31

Frank Lampard je još jednom pokazao da je i dalje u realizatorskoj formi, ali to mu nije bilo dovoljno za novu pobjedu

U američkom MLS-u New York City je otišao u goste u Washington gdje je poražen od domaćeg D.C. Uniteda. Konačan rezultat bio je 2:1 za momčad iz glavnog grada, a pobjedu mogu zahvaliti furioznoj završnici.

Već nakon 48 sekundi igre Njujorčani su poveli. David Villa nije iskoristio odličnu priliku, ali Frank lampard je dobro pratio i snalažljivo već u prvoj minuti pogodio svoj treći gol u zadnje četiri utakmice. Taj je rezultat bio aktualan sve do završnih 20 minuta.

Tada je uslijedio preokret. Espindola je izjednačio za Washington u 73, da bi posljednja minuta donijela pogodak Saboria koji je razveselio domaće navijače. Novom pobjedom D.C. je očvrsnuo drugo mjesto na istoku iza Cityjevog gradskog rivala Red Bulla, dok su lamaprd i društvo ostali neočekivano daleko od vrha.