Azerbajdžan namučio dalića

Nikola Jurčević kazao veliku istinu o igri Hrvatske pa dodao: Šteta za poraz, bili smo blizu čuda

21.03.2019 u 23:41

Nakon što je Hrvatska u prvoj utakmici kvalifikacija za plasman na Europsko prvenstvo 2020. godine pobijedila Azerbajdžan 2:1 bilo je zanimljivo čuti izbornika gostiju Nikolu Jurčevića

I prije utakmice mnogi su upozoravali kako Azerbajdžan nije tako loš kako su mnogi govorili. Kada su gosti poveli sjajnim golom Šejdajeva u 19. minuti bilo je jasno kako će ovo biti jako teška utakmica za Modrića i društvo. I fizički i psihički.

'Čestitam Hrvatskoj na pobjedi, zaslužila je to. Nesretan sam jer smo izgubili, ali bili smo zaista jako blizu boda. Igrali smo protiv jedne od najboljih momčadi na svijetu i moji igrači su dali sve od sebe. Imali smo priliku zabiti za 2:2, ali najbolja momčad u našoj skupini je na kraju pobijedila. Ovo je za nas važna utakmica pred nastavak kvalifikacija. Sada idemo motivirani prema dalje', kazao je nakon utakmice Nikola Jurčević kazavši veliku istinu:

'Da smo na poluvrijeme otišli s vodstvom 0:1, vjerujem da bi Hrvatskoj bilo teže, da bi imali veliku šansu za bolji rezultat. Razlog za zadovoljstvo je i to što smo namučili jaku snažnu reprezentaciju. Istina, šteta za poraz jer smo zaista bili blizu čuda. U nekoliko situacija jako smo namučili Hrvatsku, koja je jako teško došla do ove pobjede.'