VELIK U POBJEDI

Niko tješi dinamovce: Napredak je očit...

04.10.2012 u 08:30

Niko Kranjčar je u pobjedi svog aktualnog protiv matičnog Dinama 2:0 sudjelovao u prvih 45 minuta, nakon čega je trener Blohin zamislio oprezniju taktiku i povukao ga na klupu

Niko je u prvom dijelu odigrao solidnu rolu u veznom redu Ukrajinaca koji su upisali vrijednu pobjedu.

'Odlično smo otvorili utakmicu i olakšali si put prema pobjedi. Vjerovali smo da tempom i agresijom možemo onemogućiti goste i to se pokazalo točnim', kaže Niko za HTV i nudi riječi hvale grogiranom hrvatskom prvaku.

'Dinamo je u prvom poluvremenu dobro čuvao loptu, ali nije stvarao izgledne situacije. U nastavku smo se namjerno povukli i čekali kontre, dok su 'plavi' pokazali da iz njihove škole izlaze novi tehnički savršeni igrači koji imaju sjajne pasove i kontrolu lopte. Općenito, mogu biti zadovoljni očitim napretkom u svojoj igri', kaže Niko, čiji se će Dinamo u iduća dva kola protiv Porta boriti za drugo mjesto u skupini.