nba liga

Ni 29 koševa Bojana Bogdanovića nije pomoglo Utah Jazzu da dođe do 12. pobjede u nizu, krivac je Nikola Jokić s nevjerojatnim učinkom

01.02.2021 u 11:10

Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović je bio najbolji strijelac Utah Jazza sa 29 koševa, no to nije pomoglo njegovoj momčadi od koje su sa 128:117 bolji bili domaći Denver Nuggets.

Bogdanović je na terenu proveo 33 minute i uz šut iz igre 8/13, za trice 5/10, upisao još četiri skoka i dvije asistencije.

Donovan Mitchell je za Utah zabio 13 koševa, a po 12 su ubacili Ryce O'Neal, Rudy Gobert i Mike Conley,

Denver je do pobjede predvodio raspoloženi Nikola Jokić koji je utakmicu završio sa 47 poena i 12 skokova.

Will Barton je dodao 18 koševa, a Jamal Murray 16 za Nuggetse koji su prekinuli niz od 11 pobjeda Utaha.

Los Angeles Clippers su u gostima sa 129:115 nadigrali New York Knickse, a hravatski košarkaš Ivica Zubac je odigrao 23 minute za gostujuću momčad i u tom je vremenu upisao osam koševa (šut iz igre 3/5) te sedam skokova i četiri asistencije. Kawhi Leonard je bio najbolji u redovima Clipoersa sa 28 koševa, a Reggie Jackson je ubacio 18.

Najbolji kod Knicksa bio je Julius Randle sa 27 ubačaja i 12 skokova.

Washington Wizardsi su od kuće sa 149:146 pobijedili Brooklyn Netse, a Russell Westbrook je zabio tricu za pobjedu 4,9 sekundi prije kraja utakmice.

Westbrook je zabio 15 od svojih 41 koša u zadnjoj četvrtini, pomogavši tako Washingtonu da prekine niz od četiri poraza. Bradley Beal je dodao 37 koševa.

Kevin Durant je bio najbolji u redovima Netsa sa 37 koševa, a Harris je ubacio 30.

Philadelphia 76ers su u Indianapolisu sa 119:110 pobijedili Indiana Pacerse iako su igrali bez Joela Embiida. Tobias Harris je za pobjedu Philadelphije, koja je uspjela nadoknaditi zaostatak od 20 koševa u drugom poluvremenu, ubacio 27 koševa dodavši tome osam skokova.

Toronto Raptors su sa 115:102 bii bolji od Orlando Magica, a Minnesota Timberwolves sa 109:104 od Cleveland Cavaliersa.

Rezultati:

• New York Knicks - LA Clippers 115:129 (Ivica Zubac je odigrao 23 minute za Clipperse, zabio je osam koševa i upisao sedam skokova i četii asistencije)
  • Denver Nuggets - Utah Jazz 128:117 (Bojan Bogdanović je odigrao 33 minite za Utah, zabio je 9 koševa i upisao četiri skoka i dvije asistencije
  • Indiana Pacers - Philadelphia 76ers 110:119
  • Toronto Raptors - Orlando Magic 115:102
  • Washington Wizards - Brooklyn Nets 149:146
  • Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers 109:104