remi s atalantom

Neuništivi Mandžo vratio se na teren prije nego što je to itko očekivao i spasio Juventus

19.05.2019 u 22:26

Mario Mandžukić u svojoj povratničkoj utakmici nakon ozljede zabio je pogodak u remiju 1:1 protiv Atalante i tako spasio Juventus od poraza...

'Sezona Marija Mandžukića je završena!' To je bio naslov koji se mogao pročitati prije mjesec dana u talijanskim medijima kad su se pojavili problemi s Ahilovom tetivom kod našeg 33-godišnjeg napadača, ali Mandžo je još jednom pokazao da ga ne treba prerano otpisivati.

• +16
Mario Mandžukić - zvijezda Juventusa i hrvatske reprezentacije Izvor: Profimedia / Autor: N.N.

Čovjek koji je riješio brojne derbije talijanske Serie A ove sezone ušao je u 61. minuti protiv Atalante ove nedjelje nakon više od mjesec dana pauze i zabio fantastičnim uklizavanjem na drugoj stativi u 80. minuti i tako pretvorio asistenciju Juana Cuadrada u pogodak.

Napravio je to u utakmici u kojoj je Allegri krenuo s Ronaldom, Dybalom i Cuadradom od prve minute, ali Atalanta je bila ta koja je povela golom Iličića u 33. minuti.

Mandžukić je tako zabio svoj deveti gol u sezoni te spasio Juventus od poraza, ali remi je dobar i za goste koji ostaju na četvrtom mjestu na ljestvici i ako pobijede Sassuolo u zadnjem kolu igrat će sljedeće sezone u Ligi prvaka.

Mario Pašalić igrao je za Atalantu od 74. minute.

U isto vrijeme Napoli je pobijedio Inter za koji su igrali Brozović i Perišić s visokih 4:1 i dodatno zakomplicirao borbu za ulazak među europsku elitu. Inter, Milan i Atalanta bore se za dva preostala mjesta, Juventus i Napoli već su u Ligi prvaka...