serie a

Navijači zviždali Ivanu Perišiću; nakon poraza vrijeđali su sve igrače i trenera 'nerazzurra'

03.02.2019 u 21:41

Nogometaši Bologne pobijedili su na San Siru Inter 1:0 u susretu 22. kola talijanskog prvenstva produbivši krizu 'nerazzurra' koji su već tri kola bez pobjede, ali i bez zabijenog gola...

Inter je u zadnja tri kola upisao poraze od Bologne (0:1) i Torina (0:1), te odigrao 0:0 protiv Sassuola, a ovoga tjedna je ispao i u četvrtfinalu Kupa od Lazija.

Pobjedu Bologni donio je Federico Santander u 32. minuti utakmice na asistenciju Erica Pulgara.

Ivan Perišić se nakon 'hlađenja' vratio u sastav i odradio je svih 90 minuta. No, u trenucima izlaska na teren, kad je službeni spiker najavljivao momčad Intera te izgovorio njegovo ime, navijači su zviždali. 'Pobrao' je Perišić još nekoliko 'porcija zvižduka' prilikom prvih doticaja s loptom. Čini se kako ga navijačka podbadanja nisu previše uznemirila jer je bio jedan od boljih u neprepoznatljivo lošoj momčadi 'nerazzurra'. Cijeli je susret je odigrao i Marcelo Brozović, dok Šime Vrsaljko nije nastupio zbog ozljede.

Barem nije morao slušati zvižduke i uvrede navijača koji su se nakon poraza okomili na igrače i trenera Spallettija. Navijači su željni uspjeha, a ovo sad uopće ne izgleda dobro, čini se kako 'nerazzurre' čekaju teški dani...

• +7
Ivan Perišić Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Bologna je tek trećom pobjedom ove sezone dohvatila iznimno važna tri boda u borbi za prvoligaški spas. I dalje se nalazi u zoni ispadanja, ali sada je zona spasa udaljena samo jedan bod.

U ranije odigranom susretu Udinese i Fiorentina su odigrali 1:1. Domaćin je poveo u 56. minuti golom Jensa Larsena, a izjednačio je Edmilson Fernandes u 65. minuti. Marko Pjaca je za 'viole' igrao zadnjih pola sata.

Identičnim rezultatom završio je i susret između Genoe i Sassuol, dok su SPAL i Torino odigrali 0:0.