ZIMSKE RADOSTI

Navijači u Osijeku grudama gađali suce, a na Maksimiru golmana!

09.12.2017 u 19:20

Snijeg koji je zabijelio Hrvatsku bio je dodatna zanimacija za okupljene gledatelje na utakmicama u Zagrebu i Osijeku koji su grudama gađali aktere utakmica...

Policija možda može zaplijeniti navijačima standardne predmete kojima kad izgube živce gađaju aktere utakmice, no ovaj put dobili su okupljeni na tribinama u Zagrebu i Osijeku 'besplatnu' municiju i to su iskoristili.

• +3
HT Prva liga, 19. kolo: Dinamo - Istra Izvor: Pixsell / Autor: Igor Soban/PIXSELL

Na Maksimiru je najgore prošao golman Istre Marijan Ćorić kojeg su BBB-i gađali grudama tijekom prvog poluvremena.

Dinamo - Istra 3:1 (Ćorić 78) Autor: YouTube

Kao da mu nije dovoljno što ne prima plaću i što mu je Dinamo utrpao pet komada, još će Istrin vratar i to morao pretrpjeti.

U Osijeku su navijači metu pronašli u pomoćnim sucima. Iako nisu utjecali na rezultat u visokoj pobjedi 3:0 domaćina, svejedno su dobili pokoju grudu u tijelo, tek toliko da ostanu prisebni svih 90 minuta.

Osijek - Rudeš 3:0 (Bočkaj 85) Autor: YouTube

Ono što je najvažnije, nitko pri ovim zimskim radostima nije ozlijeđen niti su grude utjecale rezultat pa se ova navijačka 'psina' može prihvatiti kao šala i brzo zaboraviti...