Prvu nedjeljnu utakmicu četvrtog kola Hrvatski Telekom Prve lige igrali su Rudeš i Rijeka (1:2)

Rudeš: Picak, Soldo, Obanor, Oluić, Kalik, Mišković, Petrović, Mrkonjić, Klepač, Vojković, Boršić

Rijeka: Sluga, Čanađija, Zuta, Heber, Župarić, Acosty, Čolak, Pavičić, Escoval, Raspopović, Lončar

• +12
Rudeš - Rijeka, 4. kolo HT Prve lige, 2018/19. Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 82’

Bez prevelikih uzbuđenja na Ruejvici, pred oko 2500 gledatelja, Rijeka održava prednost koja je vraća na vrhu ligaške ljestvice

• 67’

Tempo je pao, Rijeka rutinski održava prednost, Rudeš ne izgleda da može do iznenađenja

• 56’

Rijeka želi još jedan pogodak s kojim bi sve riješila, opasni su pokušaji Hebera i Acostyja, ali nema promjene rezultata

• 46’

Drugo poluvrijeme

• 45’

Rijeka je u završnici mogla povećati vodstvo, ali se na odmor odlazi s minimalnim zaostatakom Rudeša koji je na Ruejvici formalno domaćin

• 37’

GOOOL - Raspopović je pucao, lopta se odbila od braniča Rudeša i došla do Čolaka koji je potegnuo i pogodio

• 30’

GOOOL - Puljić je ubacio, a Župarić je bio na pravom mjestu

• 23’

GOOOL - Mrkonjić je izveo korner, a Petrović je bio najviši za vodstvo Rudeša

• 15’

Rijeka i dalje napada, još jednom Acosty, ali mreža se nije zatresla. Teško da će Rudeš izdržati ovakav pritisak