Danas u 15 sati Rijeka je dočekala Hajduk. U vrlo tvrdoj utakmici bez puno tečne igre ni jedna momčad nije iskoristila svoje prilike...

RIJEKA: Sluga - Kvržić, Župarić, Escoval, Mamić - Pavičić, Lončar - Acosty, Halilović, Gorgon (K) - Puljić

HAJDUK: Posavec - Tudor, Ismajli, Lopez, Bradarić (K) - Hamza, Nejašmić, Palaversa - Caktaš - Tahiraj, Jairo

• +10
Hrvatski telekom Prva HNL, 21. kolo, Rijeka - Hajduk Izvor: Pixsell / Autor: Nel Pavletic/PIXSELL

MAXTV DERBI TJEDNA: Uživajte u omiljenom sportskom sadržaju u HD kvaliteti slike na MAXtv-u. Aktivirajte sportski paket ili saznajte više informacija o MAXtv-u.

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Udarac Murića, Ismajli u bloku

• 90’

Jairo je ostao bez lopte, a igrač Rijeke pokušao je lobom s centra. Posavec se na vrijeme vratio na gol i mirno hvata loptu

• 89’

Žute kartone zbog prigovora dobili su Tudor i Hamza

• 85’

Slobodni udarac za Rijeku... Puljić je skrenuo ubacivanje prema golu, no Posavec je dobro postavljen i hvata loptu

• 83’

Dobra kombinacija Rijeke. Pucao je Pavičić, blokirao, pogodili ste, još jednom Lopez

• 77’

Opasan centaršut Rijeke, Posavec krajnjim napadob izbija. Lopta je došla do Mamića koji je pucao, no još jednom u bloku je Lopez

• 75’

Promjena u Rijeci. Ulazi Murić, izlazi Halilović. Prije nekoliko minuta mijenjao je i Hajduk. Palaversa je izašao, Kalik ušao

• 69’

Kvržić dva puta pokušava ubaciti, Lopez ga oba puta blokira. Nakon kornera Rijeka kombinira u Hajdukovom kaznenom prostoru, no Posavec nije pročitao Acostyjevo dodavanje i lopta odlazi van terena