POHVALE TALENTU

Mourinho: Modrić je igrač kakvog trener mora voljeti

17.09.2012 u 11:20

Luka Modrić ušao je u igru u drugom poluvremenu utakmice protiv Seville, no i samo 45 minuta na terenu je bilo dovoljno da pokaže kako s njim u sastavu Real igra puno bolje, a svjestan je toga i trener Jose Mourinho koji je nahvalio hrvatskog reprezentativca

Dojmovi loše igre i poraza 1:0 kod Seville su se slegnuli kod trenera Real Madrida Josea Mourinha, pa je dan kasnije bio daleko optimističniji i vedriji pred španjolskim novinarima.

'Real Madrid je veliki, najveći nogometni klub. Nekoliko loših utakmica sigurno neće niti za djelić nagristi ugled ovog kluba. Ali, da opet budemo pravi pobjednici moramo pravilno razmišljati, ispravno raditi, pozitivno gledati na problem i krenuti s pobjedama. Moramo se združiti u svemu ovome i bit će bolje', rekao je Mourinho koji je još jednom izrekao mnogo pozitivnih stvari o hrvatskom nogometašu Luki Modriću

'Ovog smo ljeta tražili polivalentne igrače, one koje stvarno mogu koristiti na bezbroj pozicija u momčadi. To smo dobili u Luki Modriću i Michaelu Essienu. Modrić je veliki talent, igrač kakve treneri moraju voljeti. Može igrati svugdje, zadnjeg veznog, isturenog veznog, po cijelom središnjem dijelu terena. Essien nam je, pak, donio iskustvo, ali i isto tako široku namjenu', zaključio je Mourinho