PREMIERSHIP

Modrić strijelac u pobjedi Tottenhama

28.12.2009 u 15:54

Nakon što je u subotu remizirao protiv Fulhama, Tottenham naših Modrića, Ćorluke i Kranjčara došao je u ponedjeljak do pobjede nad West Hamom 2:0. Prvi pogodak djelo je Luke Modrića

Pravi povratak na teren nakon ozljede Luka Modrić je proslavio pogotkom. Iako je protiv Fulhama u prošlom kolu ušao s klupe, trener Redknapp ga je protiv West Hama stavio od prve minute, kao i Ćorluku, a Modrić se treneru zahvalio na najboljimogući način – pogotkom.

Na svom White Hart Laneu Tottenham je svladao West Ham 2:0, a prvi pogodak djelo je luke Modrića na asistenciju Aarona Lennona. Pobjedu 'spursima' osigurao je Jermaine Dafoe deset minuta prije kraja. Niko Kranjčar je također igrao u ovoj utakmici, ušao je u 83. minuti i zamijenio Luku Modrića.