Dinamo je uspio upisati bitna tri boda na teškom gostovanju kod Šibenika. 'Modri' su dobro ušli u utakmicu i to su okrunili pogotkom Ivanušeca u 19. minuti. U nastavku slabije izdanje Dinama, kao da su htjeli sačuvati prednost koju imaju. Takav pristup je kaznio Jakoliš u 75. minuti, ali slavlje Šibenčana je kratko trajalo jer šest minuta poslije Perić je loše reagirao i zabio autogol koji je na kraju 'Modrima' donio bitnu pobjedu

ŠIBENIK: Rogić - A. Jakoliš, S. Perić, Batarelo, Mina - Rak, Ćurić - Bačelić-Grgić, Marin, M. Jakoliš - Delić

DINAMO: Zagorac - Ristovski, Lauritsen, D. Perić, Štefulj - Mišić - Bulat, Menalo, Ivanušec, Petković - Andrić

• +14
Šibenik - Dinamo (17. kolo Hrvatski Telekom Prve lige) Izvor: Cropix / Autor: Niksa Stipanicev / CROPIX
Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Četiri minuta sudačke nadoknade će se još igrati na Šubićevcu

• 81’

GOOOOOL!!! Nakon ubačaja Mišića, Perić se loše snašao i zabio autogol

• 76’

Batarelo je dobio žuti karton

• 75’

GOOOOOOOL!!! Nakon velike greške Ristovskog, Jakoliš zabija za 1:1

• 71’

Dvostruka zamjena kod 'Modrih', Gojak i Oršić su ušli umjesto Petkovića i Menalo

• 66’

Rak je probao zabiti iz velika udaljenosti i lopta je otišla preko gola

• 61’

Zamjena kod Dinama, Špikić je ušao umjesto Bulata

• 57’

Zamjena kod domaćina, Sahiti je ušao umjesto Bačelić-Grgića

• 53’

Za sada bez većih prilika u nastavku, Šibenik je malo izjednačio posjed i bolje izgledaju u drugom poluvremenu