UŽIVO

Milito odveo Inter na krov Europe

22.05.2010 u 19:58

Večeras u Madridu kulminira klupska nogometna sezona gdje se na stadionu Santiago Bernabeu igra finale Lige prvaka između minhenskog Bayerna čije boje brane hrvatski reprezentativci Ivica Olić i Danijel Pranjić i milanskog Intera. Tekstualni prijenos od 20.45 pratite na tportalu

Sve što se dosad pisalo i najavljivalo, a vezano je uz finale Lige prvaka u 20.45 kada igrači izađu na teren pada u vodu. Od tog trenutka sve je na igračima jedne i druge momčadi. Svi mediji u najavi ovog ogleda apostrofirali su Ivicu Olića kao glavnu opasnost po golmana Intera. Dobra vijest jest što će Olić od prvog trenutka zaigrati za Bayern, dok će Pranjić svoju priliku čekati s klupe.

Bayern – Inter 0:2 (0:2)
Strijelci: 0:1 Milito (35'), 0:2 Milito (70')

Bayern: Butt - Lahm, Van Buyten, Demichelis, Badstuber - Robben, Van Bommel, Schweinsteiger, Altintop (od 63. Klose) - Müller, Olić (od 73. Gomez)
Inter : Cesar - Maicon, Lucio, Samuel, Chivu (od 68. Stanković) - Zanetti, Cambiasso, Sneijder - Eto'o, Milito (od 90. Materazzi), Pandev (od 79. Muntari)

90+3 - završila je utakmica u Madridu. Inter je prvak Europe!!
90' - sudac Webb je označio tri minute sudačke nadoknade
88' - sve je manje šanse da bi Bayern mogao preokrenuti rezultat.
85' - opet prijeti Robben, no njegov oštar udaraca ne pogađa okvir gola
82' - slobodan udarac za Bayern, ali Robben loše izvodi
79' - strpljivo Bayern traži način kako probiti obranu Intera, no igrači trenrera Mourinha fantastično pokrivaju teren
70' - brzi kontranapad Intera. Lopta je došla do Milita, koji je slomio Van Buytena i onda briljantnom lakoćom postigao i drugi pogodak
70' - gool za Inter!

64' - Sneijder je izveo slobodan udarac, no Butt brani
62' - velika prilika za Bayern. Robben iskosa puca, netko od Interovih igrača izbija loptu do Müllera, no u izglednoj situaciji nije postigao pogodak
60' - malo je splasnuo tempo igre, pokušavaju igrači Bayerna ne bi li probili čvrstu obranu Intera, no zasad su njihovi pokušaji neopasni.
53' - puca Altintop, ali preko gola
47' - kakvo otvaranje drugog  poluvremena. Sada je Inter zaprijetio, krasno je pucao Pandev, a Butt kranjim naporom obranio
46' - već u prvoj minuti drugog dijela Bayern je mogao izjednačiti. Altintop je lijepo uposlio Müllera koji puca s nekih 15-tak metara, ali Julio Cesar brani
46' - započelo je drugo poluvrijeme
45' - posljednji su trenuci prvog poluvremena. Inter se odlično postavlja na terenu, tako da su Bayernovi napadači Olić i Müller potpuno odsjećeni
42' - kakva prilika za Inter. Milito je ubacio Sneijderu koji iz trka sa deset metara neometan gađa Butta. Stopostotna prilika nije iskorištena
41' - forsira Robben pa je tako pucao iz daleka, bez opasnosti
37' - na krilima postignutog pogotka Inter se digao. Zaprijetili su opasno preko Eto'oa koji puca s vrha šesnaesterca
35' - Sneijder je krasno uposlio Milita koji se našao sam pred Buttom i lako ga matirao i doveo Inter u vodstvo.
35' - gool za Inter

33' - opasnost na drugoj strani, ubacio je Milito, Sneijder je pokušao iz prve volejem, ali je lopta otišla nebu pod oblake
32' - nakon duge akcije, Müller puca iz daleka, no preko gola
30' - oštra lopta Altintopa u petarac Intera, no nitko ga od suigrača nije pratio tako da je Julio Cesar s lakoćom pokupio loptu
29' - novi žuti karton, ovog puta dobio ga je Chivu iz Intera zbog starta na Robbenu
26' - Sneijder puca sa kojih 30-tak metara, ali točno po sredini gola, Butt brani
25' - prvi žuti karton na utakmici, dobio ga je Demichelis
22' - gužva u kaznenom prostoru Intera, Robben hvata otpadak i puca, ali je loše zahvatio loptu
17' - zaprijetio je i Inter, preko Sneijdera, no Butt je na mjestu
15' - Robben je opet ubacio s desne strane, najviši u skoku je bio Van Buyten, no ništa od svega
12' - u ovim minutama Bayern je dominantniji na terenu. Ovog puta je zaprijetio preko Altintopa, no lopta je otišla u korner.
9' - Robben je probio desnu stranu, ubacio u peterac gdje se našao Olić koji iz pada i teške pozicije loše zahvaća loptu
8' - igra se otvoreno na obje strane. Nema praznog hoda.
4' - prva ozbiljnija prilika na utakmici. Olić je ubacio s desne strane, no Müller ne zahvaća glavom loptu
3' - Robben nadire po desnoj strani, ali ga Samuel ruši na sredini terena.
2' - prva intervencija Butta nakon ubačaja Intera iskosa sa lijeve strane
1' - započeo je susret u Madridu. Atmosfera je veličanstvena, a nadamo se da će i igra biti na visokom nivou