U 2. kolu skupine D nogometaši Rijeke na nesretan način izgubili u gostima od Milana. Iako su u završnici zabili dva pogotka, talijanska momčad u sudačkoj je nadoknadi golom Cutronea stigla do konačnih 3:2

Sastav Milana: DonnaRumma, Romagnoli, Bonucci, Mussachio, Abate, Locatelli, Kessie, Calhanoglu, Borini, Andre Silva, Cutrone

Sastav Rijeke: Sluga, Vešović, Elez, Župarić, Zuta, Kvržić, Mišić, Bradarić, Heber, Pavičić, Puljić

Europska liga, skupina D:

Milan - Rijeka 3:2 (Andre Silva 14, Mussachio 53, Curtone 90+4 / Acosty 84, Elez 90)

• +11
Europska liga, skupina D: Milan - Rijeka Izvor: Reuters / Autor: STEFANO RELLANDINI
  • 90’

GOOOOL za Milan! Curtone je zabio u četvrtoj minuti sudačke nadoknade

• 90’

Pet minuta sudačke nadoknade

• 90’

GOOOOL za Rijeku! Črnic je izborio penal, Elez je s bijele točke izjednačio

• 84’

GOOOOL za Rijeku! Acosty je iskoristio pogrešku Bonuccija, prošao Donnarummu i zabio u prazan gol

• 80’

Rijeka definitivno više nema snage za preokret, Milan sigurno grabi prema novoj pobjedi

• 68’

Još jedan udarac Mišića, ovaj put iz daljine pod gredu, ali Donnarumma je i na to spreman

• 64’

Riječki navijači ubacili su par baklji u teren i prekinuli utakmicu na par minuta

• 53’

GOOOOL za Milan! Nakon prekida Mussachio se dobro snašao i iz blizine zabio pokraj Sluge

• 52’

Dobar udarac Mišića s dvadeset metara uspješno je ukrotio Donnarumma

• 45’

Poluvrijeme u Milanu, Rijeka se dobro drži, ali domaćin je u vodstvu, zahvaljujući krasnom golu Andre Silve