EBEL LIGA

Medvjedi u produžetku pokleknuli u Salzburgu

05.11.2010 u 21:57

Hokejaši Medveščaka poraženi su u 18. kolu EBEL lige na gostovanju kod Red Bull Salzburga nakon produžetka 5:4 (1:3,2:0,1:1/1:0)

Zagrepčani su sjajno započeli dvoboj i dobili prvu trećinu s 3:1, ali su nakon toga pali u igri, pogotovu u drugoj trećini, ali su na kraju ipak izborili produžetak i bod pogotkom Sandrocka minutu prije kraja. Nakon dvije minute produžetka Bois je postigao pobjednički zgoditak za momčad koja je Medveščak izbacila u prošlogodišnjem polufinalu doigravanja.

Pogotke su za domaćine dali Aubin (13), Trattnig (23, 54), Koch (25) i Bois (62), dok su strijelci za Medveščak bili Kinasewich (3),Sandrock (8, 59) i Filewich (20). Red Bull je imao 6 minuta isključenja, a Medveščak 14.

Nakon 18. kola Medveščak je četvrti s 19 bodova, a sljedeću utakmicu igraju u nedjelju u Zagrebu protiv istog protivnika.