EBEL LIGA

'Medvjedi' razbili Viennu

01.10.2010 u 17:07

Hokejaši Medveščaka u sedmom kolu EBEL lige u svojoj dvorani čekaju Vienna Capitalse. Nakon šest odigranih kola 'medvjedi' imaju tri pobjede i isto toliko poraza, koliko i njihovi današnji protivnici

Danas u 17.30 sati u svojoj Ledenoj dvorani Doma sportova hokejaši Medveščaka dočekuju Vienna Capitalse u sklopu sedmog kola EBEL lige. Gosti iz glavnog grada Austrije imaju isti omjer bodova kao i 'medvjedi', ali zbog bolje gol razlike ipak su bolje plasirani na tablici. Sada 'medvjedi' pred svojim gledateljima imaju priliku preskočiti Viennu. Zanimljivo da su hokejaši Medveščaka sve tri domaće dosadašnje utakmice slavili.

Tekstualni prijenos pratite na tportalu.

Medveščak - Vienna 6:1

3. trećina

Završila je utakmica
58' i treće isključenje za Brumerčika u ovoj utakmici
52' Rabbitt za novi gol
52' gool za Medveščak
51' gosti igraju s igračem manje, isključen je Kraxner
49' Brumerčik isključen na dvije minute
48' peti gol za 'medvjede' postigao je Hecimovic
48' gool za Medveščak
46' isključenje za Viennu, Rodman
43' John Hecimovic povisuje vodstvo na 4.1
43' gool za Medveščak

42' isključenje za Viennu, hladiti se mora Lakos
Krenulo je i posljednjih 20 minuta

2. trećina

Kraj i ove četvrtine35' opet isključenje za Medveščak. Sada je kaznu dobio Rabbit
33' gosti iz Beča su trenutno ti koji dominiraju na ledu
30' novo isključenje za 'medvjede', ovog puta Rajsar mora odmarati
25' dobro kližu igrači Medveščaka i zasad gosti iz Beča svaku opasnost temelje na brzim kontranapadima
24' Brumerčik je dobio dvije minute isključenja
Krenuo je nastavk dvoboja

1. trećina

Završila je prva četvrtina.
18' izvrsna igra 'medvjeda' okrunjena je i trećim pogotkom u prvoj trećini, gol je postigao Prpić
18' gool za Medveščak

16' nije dugo trebalo da 'medvjedi' opet povedu, strijelac je Rabbit
16' gool za Medveščak
14' strijelac za goste je Fortier
14 gool za Viennu
14' krasna akcija Rabbita, ali gostujući golman brani
9' Ryan Kinasewich je strijelac
9' gool za Medveščak
7' Igra se brzo idosta se kombinira, no isto tako oba golmana su izvrsna
2' krenuli su 'medvjedi' dosta agresivno, ali zasad je Hauser nesavladiv.