LIGA PRVAKA

Marseille u zadnjim sekundama srušio Inter

22.02.2012 u 22:52

Francuski Olympique Marseille u slaboj utakmici uspio je pobijediti milanski Inter 1:0 u posljednjim trenucima prvog ogleda osmine finala Lige prvaka. Pobjednički gol djelo je Andrea Ayewa

Manje kvalitetnu utakmicu vidjeli su gledatelji u Marseilleu gdje su domaćini uspjeli pobijediti Inter, a ključni se trenutak dogodio u trećoj minuti sudačke nadoknade kada je Andre Ayew glavom nakon ubačaja iz kornera Mathieua Valbuene svladao Julija Cesara

Ayew je tako zabio četiri od osam Marseilleovih golova ove sezone, a zanimljivo je i da je Inter pet od osam pogodaka u aktualnoj Ligi prvaka primio u posljednjih 15 minuta.

'Nerazzurrima' je to, računajući i Serie A, bio četvrti poraz zaredom, a pritom nisu postigli nijedan pogodak. Na Velodromeu im nije pomogla ni činjenica da su u početnom sastavu imali devetoricu igrača koji su prije dvije godine igrali u finalu i pobijedili Bayern.