Serie A

Marko Pjaca zamijenio Josipa Brekala pa za samo šest minuta zabio gol za pobjedu Jurićevog Torina na neugodnom gostovanju

17.09.2021 u 23:27

Hrvatski napadač Marko Pjaca zabio je za 1:0 pobjedu Torina protiv Sassuola

Hrvatski napadač Marko Pjaca bio je strijelac jedinog pogotka na utakmici kojim je Torino, kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, kao gost svladao Sassuolo sa 1-0 (0-0) u prvom susretu 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Pjaca, koji je u 77. minuti zamijenio drugog hrvatskog igrača Josipa Brekala, svojoj novoj je momčadi osigurao tri boda preciznim udarcem sa 10-ak metara iskosa s lijeve strane u 83. minuti.

I Brekalo se u svom debiju za Torino, u koji je nedavno stigao na posudbu iz Wolfsburga, istaknuo. On je u 28. minuti lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio vratnicu, dok je u 71. minuti odlično proigrao Lukića, ali srpski igrač je obilazeći vratara otišao previše ukoso i promašio prazna vrata.

Torino je drugom pobjedom zaredom skočio na osmo mjesto sa šest bodova, dva više od 10. Sassuola.

Na vrhu su Roma, Milan i Napoli s maksimalnih devet bodova.