serie a

Marcelo Brozović se vratio pa Inter ponovno pobjeđuje; Lukaku utrpao dva gola u Udinama

02.02.2020 u 23:03

Nogometaši Intera vratili su se na drugo mjesto ljestvice talijanskog prvenstva nakon što su u susretu 22. kola na gostovanju pobijedili Udinese 2:0

Bila je to prva pobjeda Intera nakon tri remija u nizu, a oba gola zabio je Romelu Lukaku, prvog u 64. minuti lijepim udarcem s desetak metara, a drugog sedam minuta kasnije iz kaznenog udarca.

Domaćin je bio bolji sat vremena, no tada je Antonio Conte uveo u igru Marcela Brozovića i Alexisa Sancheza - povratnike nakon ozljeda - i igra Intera je odmah živnula. Brozović je sudjelovao u akciji za prvi gol, dok je Sanchez izborio jedanaesterac.

• +5
Serie A, Udinese - Inter Izvor: Profimedia / Autor: Andrea Bressanutti / LaPresse / Profimedia

Inter se ovom pobjedom vratio na drugu poziciju i sada ima tri boda manje od lidera Juventusa.