mario spasio allegrija

Mandžukić junak večeri: Zabio glavom jako važan pobjednički gol!

18.10.2017 u 22:44

U utakmicama 3. kola Lige prvaka igranima ove srijede Juventus je pobijedio Sporting iz Lisabona, zahvaljujući golu Marija Mandžukića za 2:1 u 84. minuti. Barca je s igračem manje svladala Olympiacos, a Chelsea i Roma odigrali su na Stamford Bridgeu 3:3...

Juventus je opasno živio ove srijede protiv odlične portugalske momčadi koja je eventualnom pobjedom ili remijem u gostima mogla napraviti velike probleme Allegrijevoj družini, ali preokretom je prvak Italije ipak stigao do pobjede.

• +3
Liga prvaka, utakmice 3. kola Izvor: Reuters / Autor: EDDIE KEOGH

Nakon autogola Alexa Sandra i izjednačenja iz slobodnjaka Miralema Pjanića, naš reprezentativac Mario Mandžukić bio je čovjek odluke koji je zabio za 2:1 glavom iz blizine u 84. minuti nakon ubačaja Douglasa Coste.

Juventus je tim trijumfom pobjegao Sportingu, a Portugalci će za dva tjedna u uzvratu pokušati uzvratiti i vratiti se na drugo mjesto skupine D.

U istoj grupi Barcelona je unatoč ranom isključenju Gerarda Piquea svladala Olympiacos s visokih 3:1. Zabili su Messi i Digne, a Nikolau je postigao autogol pa zabio i počasni za goste.

Posebno atraktivna utakmica odigrana je u Londonu gdje su Chelsea i Roma remizirali rezultatom 3:3. Vodio je domaćin golovima Davida Luiza i Hazarda 2:0, preokrenuli su Talijani zahvaljujući Kolarovu i Džeki, a onda je Pedro u 75. minuti postavio konačan rezultat.

Manchester United pobijedio je Benficu u gostima zahvaljujući golu Rashforda, a slavio je i Basel kod CSKA rezultatom 2:0, uz pogotke Xhake i Oberlina.

PSG je u gostima svladao Anderlecht 4:0 uz golove Neymara, Cavanija, Mbappea i Di Marije, a Bayern s 3:0 Celtic golovima Müllera, Kimmicha i Hummelsa.