S(P)RETNI MARIO

Mandžo s dva gola 'slomio' Schalke

11.09.2011 u 19:52

Mario Mandžukić postigao je oba gola u domaćoj pobjedi Wolfsburga protiv Schalkea (2:1) u 5. kolu Bundeslige. Lakić je igrao cijeli susret, a gol za goste postigao je Raul

U susretu petog kola njemačkog nogometnog prvenstva Wolsburg je pobijedio Schalke 2:1, a oba gola za pobjednički sastav zabio je hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić.

Gosti su poveli golom legendarnog španjolskog napadača Raula koji je sjajnim volejem u 13. minuti svladao Ralfa Fährmanna. Mandžukić je izjednačio u 33. minuti, a osam minuta prije kraja utakmice donio je pobjedu Wolfsburgu. Marcel Schäfer je pucao iz slobodnog udarca, a lopta je na putu do gola pogodila Mandžikuća u nogu i promijenila je smjer.

Mandžukić je igrao do 85. minute kada ga je zamijenio Chris. Za Wolfsburg je cijeli susret igrao Srđan Lakić, dok Hrvoje Čale nije bio ni na klupi domaćeg sastava.