'vragovi' imali i igrača više

Manchester United tek nakon produžetka svladao najslabiju momčad lige i plasirao se u polufinale FA Cupa

27.06.2020 u 23:30

Nogometaši Manchester Uniteda prvi su polufinalisti engleskog FA Cupa nakon što su slavili kod Norwicha sa 2:1 nakon produžetka.

Pogodak vrijedan plasmana među četiri najbolje momčadi u FA Cupu polučio je branič Harry Maguire u 118. minuti, za jubilarno, 30. polufinale Manchester Uniteda.

United se jako mučio protiv Norwicha, koji je zadnji u Premijer ligi, ali je pred svojim praznim stadionom bio u regularnom dijelu bliži pobjedi.

Poveo je ManU preko Nigerijca Ighaloa u 51. minuti, a u 74. je za domaće izjednačio Cantwel.

Trenutak odluke zbio se u 89. minuti kada je branič Norwicha Švicarac Klose dobio crveni karton, a domaći se s igračem manje nisu mogli oduprijeti slavnoj momčadi u produžetku.

U preostalim četvrtfinalnim susretima u nedjelju igraju Sheffield United -Arsenal, Leicester City - Chelsea i Newcastle United - Manchester City.