KAKVA NADMOĆ

Manchester United razbio Arsenal s 8:2!

28.08.2011 u 19:16

U derbiju 3. kola engleskog prvenstva Manchester United je s nevjerojatnih 8:2 pobijedio Arsenal! Tri je pogotka postigao Wayne Rooney, a topnici su promašili jedanaesterac i završili susret s igračem manje

Kakvu superiornost su prikazali igrači Manchester Uniteda koji su do kraja ponizili Arsenea Wengera i njegov Arsenal pobijedivši 8:2.

Welbeck je u 22. minuti započeo golijadu, a nakon što je Van Persie promašio jedanaesterac i priliku za izjednačenje, Young je u 28. minuti povisio na 2:0. U 41. je Rooney zabio svoj prvi za 3:0, a Walcott je u 45. smanjio na 3:1.

U drugom dijelu crveni su vragovi u pet minuta napunili mrežu topnika: Rooney u 64., Nani u 67. i Park u 70. za nevjerojatnih 6:1! Van Persie je u 74. smanjio na 6:2, prije nego što je u 77. drugi žuti karton dobio Jenkinson.

Rooney je iz jedanaesterca u 82. minuti zabio za 7:2, a Young u 90. za konačnih 8:2.

Manchester United i Manchester City nakon tri kola vode s maksimalnih devet bodova.