U posljednjoj utakmici 11. kola HT Prve lige nogometaši Rudeša dočekuju aktualnog prvaka Rijeku i pokušava doći do senzacionalne pobjede, dok momčad Matjaža Keka ganja bodove za priključak vodećem Dinamu...

Sastav Rudeša: Picak - Borevković, Barbarić, Mesarić, Glauder - Turčin, Muić, Segado - Kamenar, Lulić - Budimir

Sastav Rijeke: Sluga - Vešović, Župarić, Elez, Zuta - Mišić, Bradarić - Acosty, Puljić, Heber - Gavranović

HT Prva liga, 11. kolo:

Rudeš - Rijeka 1:5 (Budimir 29 / Mišić 9, Gavranović 50, 89 Heber 54, 60)

• 90’

Utakmica je završena, Rijeka je ostvarila uvjerljivu pobjedu

• 89’

GOOOOL za Rijeku! Gavranović je zabio svoj drugi gol, na asistenciju Pavičića

• 74’

Fazli je izbio pred Slugu, ali riječki golman još jedno se iskazao

• 60’

GOOOOL za Rijeku! Heber je odlično reagirao na asistenciju Vešovića i zabio iz blizine

• 54’

GOOOOL za Rijeku! Još jedna fantastična akcija gostiju, ovaj je put asistent bio Bradarić, a strijelac Heber

• 50’

GOOOOL za Rijeku! Gavranović je zabio nakon krasne lopte lopte u prostor Mišića

• 45’

Poluvrijeme u Kranjčevićevoj, Rijeka će morati puno bolje odigrati u nastavku ako želi pobijediti

• 41’

Opasan je bio udarac Bradarića, ali lopta prošla pokraj vratnice Rudešovog gola

• 37’

Nova velika prilika za Rudeš! Turčin je izašao sam pred Slugu, ali riječki golman još jednom odlično brani

• 29’

GOOOOL za Rudeš! Budimir je zabio iz blizine nakon asistencije glavom Kamenara u akciji poslije kornera