Ove srijede igrale su se zadnje dvije utakmice prvog kruga osmine finala nogometne Lige prvaka. Atalanta je dočekala desetkovani Real iz Madrida, koji se kući vraća s pobjedom 1:0; dok je u drugoj utakmici, Manchester City u Budimpešti, kod nominalnog domaćina Borussije iz Mönchengladbacha upisao pobjedu 2:0

ATALANTA: Gollini; Toloi, Romero, Djimsiti; Maehle, De Roon, Freuler, Gosens; Pessina; Zapata, Muriel.

REAL MADRID: Courtois; Lucas, Nacho, Varane, Mendy; Casemiro, Kroos, Modrić; Asensio, Isco, Vinícius.

• +5
Real Madrid - FC Valencia 2:0; španjolska liga; 14.2.2021. Izvor: EPA / Autor: J.J. Guillen

BORUSSIA (M): Sommer; Lainer, Ginter, Elvedi, Bensebaini; Neuhaus, Kramer; Wolf, Stindl, Hofmann; Plea

MANCHESTER CITY: Ederson; Walker, Rúben Dias, Laporte, Cancelo; Rodrigo, Gundogan, Foden; Bernardo Silva, Gabriel Jesus, Sterling

• 86’

GOOOL! Mendy ja zabio za vodstvo Reala

• 76’

Zidane radi dvostruku promjenu; ušli su Arribas i Hugo Duro, a izašli su Asensio i Isco

• 70’

Lucas Vazquez je izborio slobodni udarac, ali Marco Asensio pucao je posve bezopasno

• 65’

Modrić je još jednom pucao vanjskim djelom stopala, ovog puta s ruba 16-erca, ali preko gola

• 65’

GOOOOL! Gabriel Jesus povećao je prednost Manchester Cityja; Bernardo Silva bio je asistent

• 57’

Nakon kratkog dodavanja s Modrićem, Kroos je pucao iz daljine, ali preko gola; mijenja i Zidane - Mariano Diaz je ušao, Vinicus izašao

• 56’

Muriel je izašao, Iličić ušao

• 53’

Vinicius Junior pucao je s osam metara, ali lopta je otišla preko gola

• 47’

Prvu priliku za Real u nastavku imao je naš Luka Modrić, no njegov udarac vanjskim dijelom stopala, prošao je malo kraj gola