PRVA UTAKMICA OSMINE FINALA

Löwen skroman, ali CO Zagreb još skromniji

27.03.2011 u 19:34

Nakon slabog prvog dijela, CO Zagreb je u nastvaku odigrao bolje, stigao i do izjednačenja, ali s nekoliko promašenih napada u samoj završnici, otvorio je Löwenu put do pobjede

Löwen je u prvoj utakmici osmine finala osigurao pobjedu te nešto mirniji uzvrat u Mannheimu.

KRAJ UTAKMICE

60' - Stefanssonov pogodak za pobjedu (28:30); Gensheimer zabija za konačnih 28:31

59' - Jaškić još jednom strijelac (28:29)
58' - Steffanson povećava prednost gostiju (27:29)
57' - Jaškić nakon dugo vremena zabija (27:28)
55' - Uwe Gensheimer zabija svoj deveti gol (26:28)
54' - Gal smanjuje na 26:27
54' - norveški suci nisu dosudili prekršaj nad Balićem, pa u kontri Stefansson pogađa za 25:27
53' - Gensheimer sa sedmerca za 25:26
51' - sada Šplier održava Zagreb na životu (25:25)
50' - gosti stižu do novog vodstva
49' - Špiler uspjeva iskorititi igrača više (23:24); Škof brani a Gal atraktivno iz kontre za 24:24
48' - nakon greške Gojuna, brza kontra gostiju koju Groetzkipretvara u 22:24
47' - Groetzki po desnom krilu za novo vodstvo Löwena
46' - Štrlek uzvraća po lijevom krilu (22:22)
45' - Gunnarsson je izborio sedmerac, prvi udarac Škof brani ali drugi nažalost ne (21:22)
44' - Kopljar smanjuje na minus jedan (20:21) a Špiler pogađa i za 21:21
43' - Kopljar sa osam metara preko ruke Szmala za 19:21
42' - lijepa asistencuija Balića za Štrelka (18:20); Lund uzvraća (18:21)
41' - Szmal zaustavlja Galov udarac
40' - Gojun smanjuje na 17:20, Škof upisuje i prvu obranu
40' - Tkaczyk s vanjske pozicije za 16:20; a sada je na golu Gorazd Škof
39' - Štlekov 'frk' za 16:19
39' - Stefansson ima plus četiri i to s igračem manje (15:19)
37' - Gojun brzo za 15:17; Stefansson bbrzo uzvraća (15:18)
36' - isključen je Gal, Gensheimer opet zabija
35' - Pešić još jednom zaustavlja napad gostiju, ali i Szmal je raspoložen na drugoj strani
33' - Gal smanjuje na 14:16
32' - Tkaczyk za 13:16
31' - Špiler je smanjio na 13:15

KRAJ PRVOG PLOVREMENA
29' - Roggish podiže prednost Löwena  (12:15)
28' - Kopčo je isključen
27' - Gensheimeir zabija svoj peti gol, a Pešić ulazi umjesto Šege
26' - Gojun održava Zagrebov zaostatak (11:13)
25' - umjesto realizacije Zagreba, Gensheimier pogađa za 10:13
24' - nova kontra Löwena, Čupić zabija za 9:12; Gojun za 10:12
22' - na Gojunovu asistenciju Gal smanjuje na 9:10 ali Tkaczyk brzo pogađa za 9:11
21' - Kopljar smanjuje na 8:10
20' - Stefansson dovodi Löwen u vodstvo od plus tri (7:10)

18' - još jedan gol Gensheimera sa sedam metara (7:9); Šego zaustavlja čistu kontru gostiju

17' - Gensheimer također zabija sa sedam metara (6:8); na drugoj strani Balić dodaje do Gala koji zabija za 7:8
15' - prošlo je nekoliko neiskorištenih napada na obje strane; Špiler je izborio sedmerac a Štrlek zabija za 6:7
12' - Myrhol je isključen a Kopljar brzo realizira igrača više (5:6); Lund s deset metara zabija za 5:7
11' - prvo Kopljar smanjuje na 4:5 ali i Lund još brže povećava na 4:6
10' - Čupić u brzoj kontri pogađa za 3:5
 9' - Szmal brani udarac Jaškiću, ali i gosti promašuju svoj napad
 8' - Balić je prevario Szmala i smanjuje na 3:4
 7' - došla je lopta do Myrhola koji sa šest metara pogađa za 2:4
 6' - Jaškić uspjeva snajiti na 2:3
 5' - Tkaczyk pogađa s devet metara za 1:3

4' - novo vodstvo Löwena 1:2
 2' - Jaškić zabija s desnog krila za 1:1
 1' - počela je utakmica, za Zagreb brani Škof, ali gosti već nakon 20-tak sekundi zabijaju za vodstvo 0:1