ISPALI OD MONACA

Lovrenov debi pokvario Lyonov rezultat

25.01.2010 u 10:08

Dejan Lovren, bivši Dinamov nogometaš, a sada igrač Olympiquea iz Lyona, odradio je prve minute za svoj novi klub. Naime, u šesnaestini finala francuskog kupa odigrao je cijelu utakmicu protiv Monaca, a novinari L'Equipea čak su i pozitivnim opisali njegov doprinos

Iako su Lovrenov transfer u Lyon francuski novinari ocijenili nepotrebnim i preskupim, nakon prvog predstavljanja u dresu novog kluba, za koji je odigrao svih 90 minuta protiv Monaca, Lovren ipak može biti miran. Naime, novinari L'Equipea  napisali su da je Lovren (dobio je i žuti karton) u sredini obrane pokazao ohrabrujuće stvari, posebno u skok igri te da bi kroz utakmicu ili dvije, kada se potpuno privikne na novu momčad, mogao biti još bolji.

Na njegovu žalost, Lyon je iz Kneževine otišao s porazom. Gosti su poveli preko Boumsonga, a golove za preokret i pobjedu Monaca 2:1 postigli su Nene i Park. Za Monaco je od 85. minute zaigrao Jerko Leko, dok Dario Šimić nije bio u krugu kandidata.