VELIKA POBJEDA 'REDSA'

Liverpool osvojio Stamford Bridge

20.11.2011 u 19:24

U derbiju 12. kola Liverpool je slavio kod Chelsea kasnim golom Glena Johnsona.

U derbiju 12. kola Engleske lige Liverpol je slavio na Stamford Bridgeu kod Chelsea s 2:1, te se bodovno izjednačio s londonskim klubom.

Liverpool je zasluženo došao do pobjede, bili su puno bolji u prvom dijelu kada je Maxi Rodriguez u 34. minuti iskoristio pogrešku obrane Chelsea i postigao vodeći zgoditak. Chelsea je u 55. minuti izjednačio preko Deana Sturidgea, da bi tri minute prije kraja Glen Johnson nakon vještog solo-prodora donio "Redsima" vrijednu pobjedu. Zadnjih pet minuta za Chelsea je igrao i bivši igrač Liverpoola Fernando Torres. Poraz će donijeti glavobolje treneru Chelsea Villas-Boasu, jer njegov klub zaostaje već 12 bodova za liderom Manchester Cityem, a nakon 12 kola imaju već četiri izgubljene utakmice.