engleska liga

Liverpool bez pogreške; Kloppove trupe lako stigle do četvrte prvenstvene pobjede

31.08.2019 u 22:21

U 4. kolu Premier lige Liverpool je u gostima kod Burnleyja slavio 3:0, te je zadržao stopostotan učinak i vratio se na prvo mjesto prvenstvene ljestvice...

Gosti su poveli u 33. minuti. Trent Alexander-Arnold ubacio je u kazneni prostor, lopta je okrznula napadača Burnleyja Chris Wooda i završila u mreži. Preostala dva gola Liverpool je postigao iz kontranapada, a strijelci su bili Sadio Mane (37) i Roberto Firmino (80).

'Redsi' su dominirali svih 90 minuta, igrači Jürgena Kloppa maksimalno su ozbiljno odradili posao kod Burnleya, niti u jednom trenutku domaćini nisu ozbiljnije zaprijetili.

Burnley je imao i sreće jer mogao je lako doživjeti i teži poraz. No, Salah nije bio raspoložen, a i ostali su 'redsi' zapucali nekoliko čistih zicera koje je bilo teže promašiti nego zabiti.

Dejan Lovren nije bio u kadru 'redsa', sve se čini kako bi do kraja prijelaznog roka (ponedjeljak, 2. rujna) mogao završiti negdje na posudbi...