SRETAN U KOREJI

Kruno Lovrek u polufinalu Azijske lige prvaka

27.09.2011 u 17:47

Korejski Jeonbuk Hyundai i saudijski Al-Ittihad prvi su polufinalisti ovogodišnjeg izdanja Azijske nogometne lige prvaka

Jeonbuk je na svom stadionu deklasirao japansku Cerezo Osaku 6-1 nadkonadivši time zaostatak od jednog gola (4:3) u prvoj utakmici. Četiri je gola u uzvratu zabio nekadašnji napadač Middlesbrougha Lee Dong-Gook, sve u drugom poluvremenu.

Hrvatski nogometaš korejske momčadi Kruno Lovrek ušao je u igru u 81. minuti utakmice.

U polufinalu će Jeonbuk, azijski prvak iz 2006. godine, tražiti put prema finalu u dva dvoboja protiv Al-Ittihada iz Saudijske Arabije.

Arapi su sačuvali 3:1 prednost iz prve utakmice u Džedi izgubivši kod drugoga korejskog predstavnika u četvrtfinalu, FC Seoula, 1:0.