LIGA PRVAKA

'Kraljevi' na San Siru, Arsenal kod Srne i Eduarda

03.11.2010 u 20:40

Danas je na rasporedu osam utakmica četvrtog kola Lige prvaka u skupinama E, F, G i H. Što se tiče klubova hrvatskih reprezentativaca Olićev i Pranjićev Bayern gostuje kod Bjelanovićevog Cluja, a Eduardov i Srnin Šahtar dočekuje Arsenal. No, najzanimljiviji dvoboj se igra na San Siru između Milana i Real Madrida

Basel – Roma 2:3

83' - Shaqiri golom unosi dramatiku u Baselu
76' - Greco je odveo Rimljane opet na dva razlike
69' - Frei je vratio nadu domaćinu
25' - Riise je izborio penal, a Totti je bio precizan
16' - Roma je bila u podređenom položaju, ali je povela preko Meneza iz prve ozbiljnije situacije

Cluj – Bayern 0:4

90' - Müller je zaključio lijepu bavarsku priču
71' - hat-trick nezaustavljivog Gomeza
24 - Bayern je u potpunosti primirio Cluj novim golom Gomeza
12' - Gomez dobro koristi situaciju što jue dosta ozlijeđenih napadača u Bayernu. Sada je načeo Rumunje
Pranjić je u prvom sastavu Bayerna, a Olića nema zbog ozljede. Bavarci na klupi imaju tek četiri igrača. Kod Cluja je na klupi Bjelanović

Cheslea – Spartak M.
4:1

90' - Drugi gol Ivanovića. Chelsea je u osmini finala
86' - počasni gol za Ruse postigao je Baženov
66' - Ivanović je zabio glavom nakon ubacivanja Drogbe. Chelsea ostaje na stopostotnom učinku u Ligi prvaka
62' - Chelsea je pred novom pobjedom. Drogba je realizirao kazneni udarac koji je sam izborio
49' - više nema utakmica na kojoj nije pao barem jedan pogodak. Anelka je razveselio Stamford Bridge
30' - Chelsea je bolji, ali Spartak dobro parira

Žilina – Marseille 0:7

63' - Sramota koju Žilina neće zaboraviti, Lucho Gonzalez je upisao novi pogodak za Marseille
56' - Gignac je postigao svoj trećo pogodak. Sprema se jedan od najtežih domaćih poraza u Ligi prvaka
52' - još jedan gol u mreži Dubravke. Sada se je u strijelce upisao Lucho Gonzalez
36' - sprema se katastrofa za slovačkog prvaka, Remy je pogodio
24' - u Žilini je sve riješeno, jer je treći gol za Francuze zabio Heinze
21' - Gignac je još jednom pogodio
12' - Favorizirani gost je u ranoj fazi slomio otpor Slovaka preko Gignaca

Auxerre – Ajax 2:1

84' - Langil je brzo vartio prednost na domaću stranu
79' - Gosti su stigli do zasluženog gola, a strijelac je Alderweirelde
' - Sammaritano je strijelac za domaćina, iako je nizozemska momčad bolje ušla u susret

Milan – Real Madrid 2:2

90+4 - Benzema je asistirao za Pedra Leona koji je spasio bod Realu
78' - kakav preokret, lopta od Gattusa ia Inzaghija koji je bio brži od Realove obrane i gurnuo je loptu ispod Casillasa. Izgleda da je bilo zaleđe, ali sudac se nije oglasio
68' - Ibrahimović je izborio loptu, prošao lijevom stranom, loše ubacio, ali Casillas je ostao na krivoj nozi i samo je loptu gurnuo do Inzaghija koji s tri metra zatresao mrežu. Pippo je s 37 godina na leđima spasitelj Milana
45' - Di Maria je sjajno uposlio Higuaina koji lako zabija iz stopostotne situacije
38' - Ibrahimović je prebacio istrčalog Csillasa, ali i promašio vrata
36' - Real puca iz svih pozicija, sada je udarac okušao Khedira
32' - zaoštrilo se na travnjaku. Milan pokušava grubljom igrom uspostaviti ravnotežu, ali mu to ne uspijeva
23' - kontra 'rossonera', ali je Casillas obranio zicer Ibrahimovića
20' - Pirlo je dva puta glavom zaustavljao pokušaje Higuaina i Di Marije. Milan ako ovako nastavi neće izdržati
11' - domaćin teško živi, sada je Di Maria promašio 'mrtvaca'
4' - Higuain je zaprijetio sa 16 metara, ali je Abbiati sjajno obranio

Partizan – Braga 0:1

35' - Moises je rastužio tribine stadiona u Beogradu
18' - Portugalci su prepustili inicijativu domaćinu i prijete iz kontri

Šahtar – Arsenal 2:1

45' - Srna je prošao desnom stranom i pronašao Eduarda koji ne griješi
29' - nakon ubačaja s lijeve strane, Eastmond je pogodio vlastitu mrežu za veselje domaćih navijača
10'- Walcott je pretrčao obranu Ukrajinaca i lukavo pucao nisko pred nemoćnog Pjatova