traži prekršaje

Kovač priznao zbog čega će posijediti na klupi Bayerna: Pogledajte mi bradu...

10.02.2019 u 17:09

Iako je Bayern upisao važnu pobjedu protiv Schalkea ove subote, Niko Kovač i dalje nije zadovoljan reakcijama svoje obrane koja ove sezone prima previše jeftinih pogodaka...

Bavarske zvijezde iskoristile su kiks Borussije Dortmund protiv Hoffenheima koja nije uspjela pobijediti iako je vodila 3:0 te su trijumfom na Allianz Areni protiv Schalkea smanjili zaostatak za vodećom momčadi Bundeslige na pet bodova.

• +2
Bundesliga, Bayer Leverkusen - Bayern München Izvor: Pixsell / Autor: Federico Gambarini/DPA/PIXSELL

No, u pobjedi 3:1 nije sve bilo savršeno, a bivšem hrvatskom izborniku nisu dobro sjele reakcije obrambenih igrača pri gostujućem golu Kutucua u 25. minuti.

'Pogledajte mi bradu i vidjet ćete da nema ništa drugo osim sijedi,' opisao je slikovito svoju situaciju Niko Kovač pa dodao:

'Moramo raditi taktičke prekršaje, to rade i druge momčadi. Skriviš slobodan udarac i onda se svi igrači vrate iza lopte. Imamo najmanje prekršaja od svih momčadi u ligi i opet ih nismo radili.'

Ipak, nije sve tako crno. Hrvatski stručnjak prekinuo je ovom utakmicom mini krizu u koju je Bayern upao, igrajući 120 minuta u Kupu protiv Herthe, dok je od Bayera u Leverkusenu prije tjedan dana izgubio. Još ako uspije izbaciti Liverpool u Ligi prvaka, vratit će u potpunosti poštovanje minhenskih navijača...