HA, HA, HA

Korner koji je nasmijao cijeli stadion

28.05.2012 u 08:07

Nogometašice Birminghama su u finalu FA kupa svladale Chelsea 3:2 nakon izvođenja jedanaesteraca, a utakmica će osim po velikoj drami ostati upamćena i po jednom korneru

S finalnog dvoboja dviju engleskih ekipa stiže i potez koji je dobro nasmijao gledatelje na stadionu, a kasnije i sve one koji su pogledali snimku.

Jedna od igračica Chelseaja je izvodila udarac iz kuta, ali je to tako loše napravila da je lopta završila u gol autu, tako da nije ni došla do šesnaesterca.

Inače, pred oko devet tisuća gledatelja na stadionu u Bristolu Chelsea je vodio golom Lander iz 70. minute, a izjednačila je Williams u sudačkoj nadoknadi.

U produžecima su igračice 'bluesa' opet povele u 101. minuti, ali je u 112. Carney pogodila za drugo izjednačenje, pa je odluka pala s bijele točke.

Za Birmingham su s jedanaest metara zabijale Unitt, Taylor i Carney, a za Chelsea Sherwood i Buet.