BILIĆU U INAT

Klasnić s dva gola i dvije asistencije junak Boltona

06.11.2011 u 18:53

U susretu 11. kola engleskog nogometnog prvenstva Bolton je na domaćem terenu pobijedio Stoke sa 5-0, a briljirao je Ivan Klasnić, koji upisao dva gola i dvije asistencije

Klasnić je asistirao Daviesu u 2. minuti za vodstvo 1:0, te u 73. minuti Eaglesu za 4:0. Uz to, upisao je još dva gola, u 61. i 82. minuti. Iz igre je izašao u 85. minuti uz ovacije domaćih navijača.

Klasnić, koji nije pozvan u hrvatsku reprezentaciju za dodatne kvalifikacije protiv Turske, ove je sezone u osam prvenstvenih nastupa skupio 5 golova i 2 asistencije, po čemu je najučinkovitiji igrač Boltona.

Boltonu je to tek treća pobjeda u prvenstvu, uz 8 poraza, te se još uvijek nalazi u zoni ispadanja, na 18. mjestu s devet bodova. Po 10 bodova imaju Sunderland, Fulham i Everton.