NAJGORE MOGUĆE

Katastrofalne vijesti za Juventus i mladu zvijezdu; zabio gol u derbiju, a zatim izgubio nogometni Euro

13.01.2020 u 16:10

Mladi stoper talijanskog nogometnog prvaka Juventusa i turske reprezentacije Merih Demiral (21) morat će na operaciju lijevog koljena

On se ozlijedio početkom nedjeljnog prvenstvenog dvoboja protiv Rome zbog koje bi mogao propustiti ostatak sezone kao i nadolazeći EURO.

U 20. minuti utakmice u Rimu Demiral je nezgodno doskočio u jednoj gužvi pred domaćim vratima te je morao biti iznesen s terena. Prethodno je upravo on u 3. minuti doveo Juventus u vodstvo od 1:0 na putu ka pobjedi 2:1 kojom se Juventus vratio na vrh ljestvice.

'Mihat Demiral je zadobio ozljedu prednjih križnih ligamenata te meniskusa', objavio je Juventus.

Oporavak od takve vrste ozljede obično traje oko šest mjeseci.

Na polovici prvenstva Juventus je vodeći sa 48 bodova, dva više od drugog Intera, a šest više od trećeg Lazija.

• +5
Serie A, Roma - Juventus Izvor: Profimedia / Autor: Luciano Rossi/AS RomaL / LaPresse / Profimedia