MAXTV PRVA LIGA - 4. KOLO

Karlovac kod Dinama, Šibenik u Zaprešiću

12.08.2011 u 19:55

U petak su na rasporedu tri utakmice četvrtog kola MAXtv Prve lige. Dinamo dočekuje Karlovac, Inter je domaćin Šibeniku, a Zagreb će ugostiti Lučko. Svi susreti počinju u 20 sati, a najzanimljivije trenutke pratite u tekstualnom prijenosu tportala.

Dinamo - Karlovac 5:0

90' - kraj utakmice
86' - 5:0 - sada je i Beqiraj prekinuo golgeterski post
84' - 4:0 - Šitum je iskoristio novu smušenost u obrani Karlovca
77' - 3:0 - Tonel se upisao u strijelce i ako je netko uopće sumnjao u Maksimiru je sve riješeno, Dinamo će upisati četvrtu prvenstvenu pobjedu
71' - Tonel je neugodno pucao glavom, ali se rezultat nije promijenio
69' - Krstanović je pogodio vratnicu
60 - centaršut Karlovčana pretvorio se je u udarac prema golu, ali se Kelava nije dao iznenaditi
55' - inače na tribinama je sada možda i dvije tisuće gledatelja
51' - 2:0 - Badelj je glavom pospremio loptu u mrežu
46' - spomenimo da je Badelj zamijenio Sammira
46' - počelo je drugo poluvrijeme

45' - kraj prvog poluvremena
35' - malo se primirilo, ali Dinamo i dalje sve drži pod kontrolom
31' - nakon Rukavininog proigravanja Krstanović je pucao, ali Lovrić nije morao intervenirati
26' - Krstanović je prsima primirio loptu za Kovačića, ali je on šalje visoko preko gola
25' - Rukavina je pao u kaznenom prostor i zatim sa zemlje pucao
23' - nakon karlovačkog kornera, dvojica usamljenih gostujućih igrača su bili zamalo prekratki
20' - Kovačić je zaprijetio, ali ne i pogodio okvir gola
18' - Sammir je puaco ravno u naručje Lovrića
15' - Krstanović je pucao sa 16 metara, ali je lopta otišla pored vratnice
12' - 1:0 - Krstanović je pogodio, nakon što je uklizao na Ibanezov udarac
8' - Novaković je sjajno opalio s 20 metara, ali je Kelava još bolje obranio
3' - nakon kornera Leko je pucao glavom preko gola
1' - počela je utakmica, a prije nje je bila minuta šutnje za Dinamovog navijača koji je smrtno nastradao u naletu vlaka. U Maksimiru je nešto više od tisuću gledatelja

Inter - Šibenik 2:0

80' - domaćin kontrolira utakmicu
70' - crveni karton za gostujućeg trenera Lokicu koji je prečesto prigovarao glavnom sucu
56' - 2:0 - Oršić se najbolje snašao i donio veliku prednost za Zaprešićane

40' - 'žuti' su ubrzali igru, sve okomotije dolaze pred šibenska vrata
34' - prigoda gostujućeg napadača Tokića nije iskorištena
23' - 1:0 - nabačena lopta, gužva u šesnaestercu i Budimir je iz blizine pogodio
15' - još nema ozbiljnijih prilika
8' - pokušaj domaćina iz slobodnog udarca, no Kramarićev udarac je otišao preko gola
7' - nije se dogodilo ništa vrijedno spomena
1' - počela je utakmica u Zaprešiću, oko 700 gledatelja je došlo pogledati susret

Zagreb - Lučko 1:0

79' - Jelić glavom, ali nije pogodio, Zagreb se opet spasio
77' - Rendulić je opet došao pred Vidakovića i nije zabio, Lučko je puno bolje
64' - Rak je proigrao Rendulića koji nije realizirao mat situaciju
60' - još jednom su gosti zaprijetili, ali sada Novak nije svladao Vidakovića
51' - Vidaković je skinuo veliku priliku Raka i sačuvao prednost 'pjesnika'
47' - 1:0 - Dedić je bio precizan, nakon što ga je uposlio Šovšić

38' - Fuček je opet bio u sjajnoj sitauciji, ali opet nije bio precizan
26' - snažno je opalio Fuček, ali Lučko je dobilo samo korner, Zagreb ima inicijativu, ali Lučko postaje sve goropadnije
24' - Lučko je imalo dobru situaciju sa pet metara, Blagojević je pokušao glavom, ali je na kraju lopta završila u rukama Vidakovića
20' - nema prabih opasnosti po golmane
11' - obje momčadi su krenule oprezno
3' - Frljužec je opalio, ali vratar Lučkog je bio spreman
1' - počela je utakmica