premiership

Kakav šok za 'redse'; u sudačkoj nadoknadi ostali bez pobjede

12.08.2017 u 16:31

Iako je prošlu sezonu okončao na 17. mjestu, odnosno samo pozciju iznad zone ispadanja, Watford je već u prvom kolu novog prvenstva pokazao da će ove sezone biti konkurentniji

Naime, momčad Portugalca Marca Silve napravila je veliko iznenađenje jer na svom je stadionu bila posve ravnopravna Liverpoolu, momčadi Jürgena Kloppa, a koja je u ovoj sezoni maštala o pohodu na vrh.

Da bi do iznenađenja moglo doći, potvrdili su diomaćini u prvom dijelu kada su poveli Talijana Okake.  S time da su prije gola imali još jednu izrazitu priliku.

Ipak, 'redsi' su izjednačili nakon lijepe akcije preko Manea, ali tu su prednost imali tek tri minute jer Doucouré je doveo Watford u vodstvo a s tim se rezultatom otišlo i na poluvreijeme.

U nastavku je Liverpool preokrenuo rezultat (strijelci su bili Firmino sa 11 m i Salah), ali u trećoj minuti sudačke nadoknade Urugvajac Britos pogodio je za konačnih 3:3. i Prvo veće iznenađenje u novoj sezoni.